Realizacja

Drodzy Klienci!

Niezależnie od tego czy za naszym pośrednictwem chcielibyście wykonać dekoracje czy panele, musicie wiedzieć, że aby produkt spełnił Wasze oczekiwania, potrzeba wielu informacji. Przyda się również nasze fachowe doradztwo…

Dlatego gorąco zachęcamy do tego aby kiedy tylko w Waszych głowach zrodzi się pomysł żeby otoczyć się wymarzonym motywem czy wzorem, skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, adresu e-mail, bądź też telefonicznie.

W profesjonalny i możliwie przystępny sposób postaramy się doradzić w takich kwestiach jak: dobór materiału, określenie prawidłowych gabarytów, zabezpieczenie antykorozyjne, kolor, sposób mocowania, czy chociażby grubość detali przekładającą się bezpośrednio na ich wagę co też w wielu przypadkach jest kwestią znaczącą.

Należy również pamiętać, że w przypadku większych produktów takich jak: balustrady, furtki czy bramy należy zapewnić ich odpowiednią sztywność przy zachowaniu walorów estetycznych. Można to zrobić poprzez różnego rodzaju zagięcia, zwiększając grubość detali lub wkomponować panel w ramę z wybranego kształtownika.

Istnieje również możliwość abyśmy osobiście zjawili się u Was w celu przeprowadzenia odpowiednich pomiarów i ustalenia wszystkich niezbędnych szczegółów. W razie potrzeby służymy również pomocą podczas montażu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby poziom zadowolenia z naszych usług za każdym razem osiągał maksimum. Chcemy być z Wami od początku do końca realizacji. Dlatego raz jeszcze zachęcamy do kontaktu. Rozwiejemy Wasze wątpliwości i doprowadzimy Wasz projekt do szczęśliwego finału!